Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські адвокати виступили на підтримку Еміля Курбедінова

30 / 01 / 2017

Російські адвокати виступили на підтримку арештованого адвоката Еміля Куредінова. Звернення адвокатів опублікувало видання «Медіазона».

«Ми – російські адвокати, в тому числі, ті, які працюють у Криму, висловлюємо солідарність зі своїм колегою, звертаємося до Федеральної палати адвокатів Російської Федерації з проханням вжити ряд заходів щодо його захисту і не допустити його суто політичного переслідування», – йдеться у зверненні.

Адвокати відзначають, що арешт Курбедінова «носить спланований і політичний характер з метою залякування <...> і усунення його від виконання професійних обов’язків».

Нагадаємо, Еміль Курбедінов був затриманий співробітниками управління по протидії екстремізму в Бахчисараї 26 січня. У той же день Залізничний районний суд Сімферополя визнав Курбедінова винним в адміністративному порушенні за статтею 20.3 КоАП РФ і заарештував його на 10 діб.

Під зверненням підписалися 33 російських адвоката, серед яких – Андрій Сабінін, Ільнур Шарапов, Олександр Попков, Дмитро Дінзе і Ольга Дінзе, Оксана Железняк і Сергій Легостов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини