Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російська поліція вручила делегату Курултаю застереження щодо участі в нікому невідомій акції

21 / 04 / 2021

Про це він повідомив «Кримській солідарності».

Поліція РФ у Совєтському району Криму застерігає чоловіка від «здійснення екстремістської діяльності» при проведенні якихось масових акцій. При цьому які саме акції маються на увазі і коли вони нібито відбудуться — в попередженні не вказано.

Меннанов відмовився підписувати документа при врученні.

Він сказав, що вважає це тиском за його активну громадянську позицію і приналежність до Меджлісу кримськотатарського народу.

«Ще в чотирнадцятому році був указ і селищним радам, і сільським радам — ​​створити список меджлісівців, тобто активних членів, громадських об’єднань. Створили Центр протидії екстремізму. Всіх активних людей, наскільки я пам’ятаю, по сільрадах, по селищних радах в ці списки включили. Ось з тих пір нам приходять ось ці папірці. В квартал раз обов’язково, ще плюс до певних дат», — сказав делегат Курултаю.

Подібні застереження раніше вже були вручені багатьом кримським активістам і членам Меджлісу, а також правозахисникам і кореспондентам «Кримської солідарності».

Нагадаємо, в 2017 році «суд» Криму оштрафував Рустема Меннанова на 2000 рублів за пост в соцмережі, де він згадав Меджліс кримськотатарського народу і привітав Мустафу Джемілєва з днем ​​народження. Тоді окупаційна влада йому інкримінувала ч. 2 статті 13.15 КпАП, яка забороняє поширення інформації про екстремістські організації. Такою російська влада вважає Меджліс кримськотатарського народу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини