Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Рішення про заборону Меджлісу оскаржать в ЄСПЛ

30 / 09 / 2016

Рішення Верховного суду Російської Федерації про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу оскаржать в Європейському суді з прав людини. Про це повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми відгукнулися на заклики наших європейських партнерів і подали апеляційну скаргу до Верховного суду РФ, хоч і розуміли, чим це закінчиться. Ми цей етап пройшли, тепер наступним етапом буде подання до Європейського суду з прав людини», – заявив Чубаров.

Перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов у коментарі QirimInfo також підтвердив намір подати позов до ЄСПЛ.
«Процес подачі скарги до ЄСПЛ поки що не запущений. Наразі ми лише пройшли апеляційну інстанцію. Аби подати позов, ми повинні отримати на руки сформульоване рішення Верховного суду РФ, щоб знати, на чому робити акценти», – сказав він.

У свою чергу адвокат Джеміль Темішев, який захищав інтереси Меджлісу у «Верховному суді» Криму, зазначив також про можливість подачі касаційної скарги до Президіуму Верховного суду РФ.

Раніше у коментарі QirimInfo адвокат Марина Агальцова, яка захищала інтереси Меджлісу у Верховному суді РФ, зазначила, що правозахисний центр «Меморіал» і надалі буде вести цю справу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини