Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ремонт ЛЕП, що ведуть до Криму, відкладається

26 / 11 / 2015

Сьогодні вранці організатори блокади заявили, що не збираються підпускати до ЛЕП представників «Укренерго». Свої дії протестуючі пояснили тим, що питання знеструмлення Криму досі не вирішене на урядовому рівні, передають «Аргументи тижня. Крим».

Начальник управління інформаційної політики державного підприємства «Укренерго» Зіновій Буцьо заявив, що рішення про постачання електроенергії до Криму не є їхньою компетенцією.

«Укренерго» вже не раз заявляло, що питання відновлення постачань — це не його компетенція, питання відновлення ліній — це наш обов’язок. Вчора вдалося у надзвичайно важких умовах, в багнюці по коліно, завершити наступні роботи, а саме з’єднати розрізані протестуючими дроти ліній і підняти на достатню величину, щоб зловмисники їх знову там не порізали і не розікрали. Вони підняті на належну висоту, вони змонтовані. Сьогодні вранці протестувальники нас попередили, що вони не допустять бригади до роботи з монтажу проводу, поки ці питання не будуть вирішені на рівні центрального органу в Києві», — уточнив Буцьо.

Він зазначив, що співробітники «Укренерго» в даний момент чекають допомоги у з’ясуванні ситуації від правоохоронних органів, яким, відповідним рішенням уряду, доручено забезпечити безпеку людей на об’єктах ремонтних робіт.

У свою чергу, РІА Крим з посиланням на прес-службу МВС України в Херсонській області заявляє, що ремонтні роботи з відновлення лінії електропередачі Мелітополь-Джанкой, яка живить електроенергією Крим, відкладаються до покращення погодних умов, а доступ до об’єкту не блокується.

Для остаточного відновлення опори потрібно всього кілька годин.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини