Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Редвану Сулейманову продовжили термін утримання під вартою

29 / 12 / 2016

Фігуранту “справи диверсантів” Редвану Сулейманову продовжили термін утримання під вартою до 30 січня 2017 року, повідомив в Facebook його адвокат Еміль Курбедінов.

“Редвану Сулейманову — заарештованому ФСБ в цьому році “диверсанту” — суд безпідставно продовжив арешт до 30 січня 2017 року. ФСБ стверджує, що Сулейманов завдав Росії, в тому числі і ФСБ, збиток в розмірі понад 4 млн. рублів”, — написав Курбедінов.

Сулейманов був затриманий в арропорту Сімферополя 30 липня 2016 року і згодом пов’язаний зі “справою диверсантів” за звинуваченням у підготовці диверсій. За фактом його зараз звинувачують в неправдивому повідомленні про терористичний акт, що призвів до особливо великих збитків.

Детальніше про справу Сулейманова читайте тут.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини