Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Питаннями мовлення в Криму займеться робоча група

19 / 02 / 2016

В Україні створили робочу групу з розвитку телерадіомовлення в Херсонській області, повідомив член Національної ради з питань телерадіомовлення Сергій Костинський. До складу групи увійшли представники Міністерства інформаційної політики, Держзв’язку, Українського державного центру радіочастот, Національної телерадіокомпанії і Херсонської обласної адміністрації. 

Робоча група буде займатися розвитком теле- і радіомовлення в Криму і прикордонних районах. Обговорюється питання встановлення вишки для мовлення в FM-діапазоні. 

«Нами прораховані три частоти в Чаплинці, одна в Генічеську і одна в Херсоні, і вони будуть включені в конкурс. Це перший крок. Другий крок — повноцінне мовлення на Крим, це дозволить охопити північ Криму. Для цього треба поставити вишку в Чонгарі. Робоча група вирішує питання, хто буде оплачувати — держава або інвестор», — повідомив Костинський в коментарі QirimInfo. 

За його словами, з вишки будуть віщати мінімум 5 радіостанцій, і під них вже замовлені частоти і буде оголошений конкурс. Частоти повинні пройти міжнародну координацію з Туреччиною, Румунією та іншими країнами Чорноморського басейну. 

«Якщо Росія не погодить частоти, то ми будемо це ігнорувати», — додав Костинський.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини