Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Питання про прямі вибори «губернатора» Севастополя розглянуть 18 жовтня

12 / 10 / 2016

Проект змін до статуту Севастополя, які передбачають проведення прямих виборів «губернатора» міста, внесений до порядку денного засідання «Законодавчих зборів», призначеного на 18 жовтня. Про це повідомляють «Новости Крыма» з посиланням на російського «голову Законодавчих зборів» Катерину Алтабаєву.

«Питання прямих виборів губернатора Севастополя обговорюється дуже давно… Проект закону про зміни до статуту підготовлений урядом міста. Документ переданий до Законодавчих зборів і буде розглянутий 18 жовтня», – сказала Алтабаєва.

На даний момент, в окупованому Севастополі діє система, при якій політичні партії висувають кандидатів на пост «губернатора», пропонують їх президенту РФ, який, в свою чергу, відбирає три кандидатури. Далі «Законодавчі збори» обирають «губернатора» з цих трьох кандидатів.

Чергові вибори «губернатора» у разі зміни статуту Севастополя відбудуться в 2017 році. В рамках нині діючого статуту президент Росії вносить на розгляд «Законодавчих зборів» Севастополя прізвища кандидатів для обрання на посаду «губернатора».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини