Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Путінські байкери отримали 12 млн руб. на створення молодіжного клубу в Севастополі

23 / 10 / 2015

Мотоклуб «Нічні вовки» отримав президентський грант 12 млн руб. на створення всеросійського молодіжного центру «Патріот», який повинен стати філією парку культури і відпочинку Збройних сил Росії «Патріот». Цей проект байк-клуб буде реалізовувати під горою Гасфорта в Севастополі.

Крім цього, оператори президентських грантів на некомерційні організації схвалили близько десятка проектів, пов’язаних з роботою в Криму. Так, автономна некомерційна організація «Міжнародна організація зі спостереження за виборами «CIS-EMO» отримала 2,5 млн руб. на проект «Крим – міст, що з’єднує народи» з вивчення «можливостей і реалізації на практиці захисту інтересів тюркських народів та інтеграції їх в російський соціум на прикладі взаємодії з кримськотатарської громадою», – повідомляє РБК.

2,2 млн руб. дісталося «Центру розвитку соціально-інноваційних проектів у галузі побудови комунікативних зв’язків в мегаполісі». Раніше цей же центр робив проект «Крим наш», в ході якого були намальовані зображення кримських пейзажів на міських стінах. На сайті організації зазначено, що проект робиться в партнерстві із «Загальноросійським народним фронтом».

1,7 рублів отримає сенатор від Криму Сергій Цеков і його організація «Російська громада Криму», ще 4,5 млн рублів дістанеться Фонду підтримки та розвитку єврейської культури на вивчення народів Криму. 3,5 млн рублів отримає регіональна громадська організація сприяння розвитку регіонів Півночі «Велика північ», яка планує проект під назвою «Російський Крим: розвиток і захист». Співробітники «Великої півночі» займатимуться інформаційним супроводом «розвитку патріотичного і інтернаціонального співтовариства кримчан з опорою на суспільно активних жителів».

Всього на конкурс було подано 4670 заявок від некомерційних організацій. Заявки подавали як великі загальноукраїнські НКО, так і невідомі регіональні організації. Всього вісім грантооператорів відібрали 389 проектів, які отримали в цілому 1 млрд руб. На попередньому етапі роздачі грантів вже було розподілено 2,2 млрд руб. Всього в 2015 році оператори роздадуть некомерційним організаціям 4 млрд руб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини