Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Путін оголосив раптову перевірку боєготовності військ ПВО і Чорноморського флоту

8 / 02 / 2016

Раптова перевірка боєготовності військ Південного військового округу та Чорноморського флоту почалася вранці 8 лютого за наказом Верховного головнокомандувача Збройними силами Росії Володимира Путіна, повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

«Сьогодні з п’ятої години ранку війська, окремі з’єднання Повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації наводяться в бойову готовність «Повна». З цього часу ми приступили до раптової перевірки бойової готовності військ на Південно-західному стратегічному напрямку», – заявив він.

За його словами, в ході навчань буде оцінюватися ступінь готовності Південного військового округу до реагування на кризові ситуації різного характеру.

«Необхідно відпрацювати весь спектр завдань, що вирішуються органами управління та військами, в тому числі у боротьбі з терористичними загрозами, ліквідації наслідків природних і техногенних катастроф. Оцінити маневрені можливості з’єднань в ході здійснення маршів при створенні угруповань військ, а також перевірити питання готовності авіації і сил ППО до відбиття ударів повітряного противника і захисту важливих військових і державних об’єктів», – цитує Шойгу прес-служба Міноборони.

Виконуючому обов’язки головнокомандувача ВМФ адміралу Володимиру Корольову доручено особисто керувати перевіркою сил і військ Чорноморського флоту і Каспійської флотилії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини