Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Прикордонники оприлюднили пояснення до нових правил перетину адмінмежі з Кримом

23 / 03 / 2021

Відтепер для перетину кордону іноземці повинні мати страховий поліс і негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не більше ніж за 72 години.

У разі перетину адмінмежі чи лінії зіткнення, наявність поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування не потрібна іноземцям, особам без громадянства, які постійно проживають на території України, працівникам представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні.

Також внесено зміни й щодо пропуску через КПВВ осіб, які прибувають з тимчасово окупованих територій. Зокрема, без самоізоляції будуть пропускатися громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де українські органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

Громадяни України, які підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону, адмінмежі з Кримом та лінії зіткнення, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації.

Крім того, ці зміни дають прикордонникам повноваження перевіряти встановлення мобільного додатка громадянами.

Повний текст роз’яснення тут.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини