Проти учасників блокади Криму ввели Нацгвардію

21 / 11 / 2015

Сьогодні в другій половині дня бійці Нацгвардії та батальйону Херсон оточили учасників Громадянської блокади Криму, які перешкоджали ремонту пошкоджених вчора електроопор. Про це написав у facebok журналіст Шевкет Наматуллаев.

Силовики хочуть відтіснити учасників блокади від ліній електропередач. За словами очевидців, вже кілька кримських татар постраждали. Силовики не стріляють, але б’ють прикладами автомата, у тому числі і жінок. Протистояння триває, на місце зіткнення продовжують прибувати кримські татари живуть в Херсонській області“, — повідомив він.

Керував силовиками керівник департаменту МВС з протидії наркозлочинності, колишній замначальника ГУ МВС в Херсонській області Ілля Ківа.

Заступник гендиректора ATR Айдер Муждабаев заявив, що силовики напали на журналіста телеканалу Гульсум Халілову. Як щойно повідомили з блокади, сьогодні, в День Гідності, на адміністративному кордоні з Кримом при виконанні своїх професійних обов’язків українським спецназом була побита прикладом у живіт кореспондент ATR Гульсум Халілова“, — написав він.

У свою чергу, правоохоронці пояснили свої дії тим, що вони намагалися забезпечити безпеку учасників акції, а не ремонт повалених електроопор, повідомляють Крим.Реалії.

Пізніше сторонам вдалося домовитися. Учасники блокади пропустили до пошкоджених опор співробітників “Укренерго”, які підвели заземлення. У відповідь силовики зняли оточення.

Увечері активісти блокади влаштували акцію протесту біля Адміністрації Президента, до якої закликали приєднатись всіх однодумців. Учасники акції передали главі держави кримськотатарський прапор.

Вибір редакції

Ще Новини