Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Протримали в сирому підвалі: у політв'язня Івана Яцкіна погіршився стан здоров'я

27 / 04 / 2021

Про це в Facebook повідомив адвокат політв’язня Микола Полозов, який поспілкувався зі своїм підзахисним під час засідання підконтрольного Росії Верховного суду Криму у справі Яцкіна 27 квітня.

«За його словами, після вчорашнього суду його привезли в СІЗО в автозаку з іншими арештантами, проте потім усіх вивели і почали розводити по камерах, а його помістили в підвальне приміщення, розташоване під СІЗО, так звану “кишку”… Івана Яцкіна вчора протримали в цій “кишці” близько двох годин. Він був змушений стоячи перебувати в цьому сирому приміщенні. З огляду на захворювання нижніх кінцівок, наявних у нього, а також наслідки при обмороженні ніг в СІЗО “Лефортово”, стан здоров’я Івана Яцкіна погіршився. Сьогодні скаржився мені на сильні болі в ногах», — повідомив Микола Полозов.

Крім того, за словами адвоката, Івану Яцкіну досі не передали знеболюючі та антикоагулянти, які раніше йому передали родичі.

Нагадаємо, кримчанина Івана Яцкіна затримали 16 жовтня 2019 року в окупованому Криму. Слідчі органи ФСБ звинувачують його у скоєнні злочину, передбаченого ст. 275 КК РФ (Державна зрада).

За версією слідства, Іван Яцкін вчинив державну зраду у формі шпигунства на користь Служби безпеки України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини