Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура відкрила справу через російські вибори в Криму

20 / 09 / 2016

 

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження через проведення 18 вересня на території анексованого півострова так званих виборів до Державної думи Російської Федерації. Про це повідомляє у вівторок Прокуратура АР Крим.

“18 вересня 2016 року на території анексованого півострова Крим відбулись вибори до Державної Думи Російської Федерації. Такі дії свідчать про намагання легітимізувати Автономну Республіку Крим шляхом включення незаконно обраних депутатів із вказаного регіону до російського парламенту і фактично є продовженням дій з посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, спрямованих на зміну меж її території”, — повідомляє прес-служба.

За вказаним фактом прокуратурою АР Крим порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.110 КК України, якою передбачається покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років.

Також у повідомленні зазначається, що ряд країн та міжнародних організацій висловили свою позицію щодо несприйняття результатів виборів до Держдуми РФ у Криму. Зокрема про невизнання результатів «виборів» заявили ПАСЕ, США, Естонія, Литва, Румунія, Швеція, Данія та Канада.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини