Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура просить повідомляти про факти порушення прав ув’язнених в окупованому Криму

11 / 07 / 2017

Прокуратура АРК закликала свідків повідомляти про факти порушення норм міжнародного гуманітарного права на окупованому півострові. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Прокуратурою Автономної Республіки Крим розслідуються факти порушення Російською Федерацією на тимчасово окупованій території півострова Крим норм міжнародного гуманітарного права, у тому числі: перегляд вироків України за російським кримінальним законодавством та незаконні переміщення засуджених з півострова до місць позбавлення волі, що знаходяться на території Російської Федерації (статті 64, 76 Конвенції про захист цивільного населення під час війни (IV Женевської Конвенції), а також інші порушення прав засуджених та ув’язнених українських громадян», – йдеться у повідомленні.

Якщо вам відомо по вказані факти просимо звертатися до прокуратури Автономної Республіки Крим (тел.: 044-569-73-57; prok.ark@ark.gp.gov.ua).

Нагадаємо, прокурор Криму Гюндуз Мамедов провів зустріч з головою керівного комітету «Свідків Єгови» в Україні Іллею Кобелем, в ході якої обговорив утиски віруючих цієї релігійної організації в анексованому Криму

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини