Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

Прокуратура АРК розслідує заборону на в'їзд до Криму Джемілєву

22 / 03 / 2017

Сьогодні, 22 березня, прокуратура АРК за заявою народного депутата  України Мустафи Джемілєва розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перешкоджання його депутатській діяльності, що полягає у забороні в’їзду на територію півострову Крим строком на п’ять років. Про це повідомили на сайті відомства.

«Очевидно, що заборона, яка здійснена начебто з метою забезпечення обороноздатності, безпеки громадського порядку та захисту здоров’я населення є безпідставною та суперечить усім нормам міжнародного та національного законодавства. Такі дії незаконних органів Російської Федерації будуть розглянуті під час розслідування зазначеного кримінального провадження за статтею 351 КК України та в подальшому – у міжнародних судових інстанціях», – говориться у заяві.

Нагадаємо, Верховний суд Росії 14 грудня підтвердив заборону народному депутату України Мустафі Джемілєву в’їзд в Російську Федерацію, повідомив адвокат Марк Фейгін. За його словами, захист має намір оскаржити це рішення в Європейському суді.

Вибір редакції

Ще Новини