Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура АРК розслідує заборону на в'їзд до Криму Джемілєву

22 / 03 / 2017

Сьогодні, 22 березня, прокуратура АРК за заявою народного депутата  України Мустафи Джемілєва розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перешкоджання його депутатській діяльності, що полягає у забороні в’їзду на територію півострову Крим строком на п’ять років. Про це повідомили на сайті відомства.

«Очевидно, що заборона, яка здійснена начебто з метою забезпечення обороноздатності, безпеки громадського порядку та захисту здоров’я населення є безпідставною та суперечить усім нормам міжнародного та національного законодавства. Такі дії незаконних органів Російської Федерації будуть розглянуті під час розслідування зазначеного кримінального провадження за статтею 351 КК України та в подальшому – у міжнародних судових інстанціях», – говориться у заяві.

Нагадаємо, Верховний суд Росії 14 грудня підтвердив заборону народному депутату України Мустафі Джемілєву в’їзд в Російську Федерацію, повідомив адвокат Марк Фейгін. За його словами, захист має намір оскаржити це рішення в Європейському суді.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини