Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Прокуратура АР Крим розслідує факти привласнення держмайна на півострові

27 / 07 / 2016

Прокуратура розпочала досудове розслідування щодо незаконного привласнення державного майна, яке перебуває на тимчасово окупованій території півострова Крим. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Криму.

«Представниками російської окупаційної влади на території анексованого півострова Крим незаконно привласнено майно державних підприємств та установ, які належать до сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Міністерства молоді та спорту України, чим державі заподіяли значної матеріальної шкоди в особливо великому розмірі», – йдеться у повідомленні.

Суму збитків оцінили у понад 150 млн грн.

За вказаними фактами прокуратурою АР Крим розпочато досудове розслідування у шести кримінальних провадженнях, передбачених ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення чужого майна, вчинене в особливо великих розмірах». За данною статею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини