Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Правозахисники закликають підтримати українських політв'язнів особистими листами

3 / 09 / 2015

Харківська правозахисна група (ХПГ) закликала всіх, кому небайдужа доля українських політв’язнів, висловити їм слова підтримки, написавши листи в місця їх ув’язнення. Кожен лист нагадає жертвам злочинного режиму, що вони не забуті, що весь світ стежить за їх долею і бажає їм якнайшвидшого звільнення.

«Пам’ятайте, що кожен лист буде перевірятися. Против слів підтримки, розповідей про вашу родину або життя заперечень не буде, а от виклад політичної позиції можуть не пройти», — написано на сайті ХПГ.

Тим, хто не знає, що написати ув’язненим, правозахисники пропонують просто побажати їм здоров’я, мужності, терпіння і підбадьорити їх словами надії на швидке звільнення.

Відправляти листи можна за такими адресами:

Олегу Сенцову

Россия, 344082, г. Ростов-на-Дону, а/я 2710, Сенцову Олегу Геннадьевичу, 1976 г.р.

Олександру Кольченко

Россия, 344082, г. Ростов-на-Дону, а/я 2710, Кольченко Александру Александровичу, 1989 г.р.

Геннадію Афанасьєву

Геннадія скоро перевезуть з Ростова-на-Дону, тому до появи нової адреси писати йому можна за допомогою зручної форми на сайті «Комітету солідарності». Цю форму можна також використовувати для відправки листів іншим ув’язненим у справі Сенцова-Кольченко, але зважайте, що «Комітет» може не витримати навантаження. До того ж, написаний від руки лист завжди приємніше читати.

Надії Савченко

Є інформація, що адміністрація в’язниці відмовляється передавати листи Надії. У листів російською і без будь-якої української символіки найбільш високі шанси дійти до неї.

Россия, Ростовская обл., г. Новочеркасск, ул Украинская, д.1, ПКУ СИЗО-3 346408, Савченко Надежде Викторовне.

Сергію Літвінову

Россия, 344022 г. Ростов-на-Дону, ул. Максима Горького, 219, СИЗО-1 ГУФСИН России по Ростовской области, Литвинову Сергею Николаевичу.

Юрію Солошенко

Россия, 127055, Москва, ул. Новослободская, д. 45, ФКУ СИЗО-2 УФСИН России по г. Москве, Солошенко Юрий Данилович.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини