Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Потерпілий по «справі Чийгоза» отруївся газом з балона, який знайшов на вулиці

30 / 05 / 2017

Сьогодні, 29 травня, в ході 120 судового засідання по «справі Чийгоза» був допитаний один свідок захисту, а також громадянином Соловйовим був заявлений цивільний позов про відшкодування матеріальної шкоди на суму один мільйон рублів. Про це у відеозверненні на Facebook розповів адвокат Микола Полозов.

Адвокат розповів, що «потерпілий» Соловйов о 12 годині дня 26 лютого відійшов від будівлі Верховної Ради АРК. Якась жінка повідомила йому, що на вулиці Пушкіна виявлений газовий балон. Свідок відправився до виявленого газового балона і спробував вимкнути газ, який йшов з балона. Через отруєння газом, свідок Соловйов нібито пережив зупинку серця.

«Ті медичні документи, які він представив не вказують на взаємозв’язок між подіями 26 лютого, не вказано його отруєння будь-яким газом. В ході сьогоднішнього судового засідання він показав, що раніше страждав захворюваннями, в тому числі серцево судинної системи, діабету другого типу, перебував до 22 лютого в госпіталі, самовільно покинув госпіталь за призовом Шувалова [командир роти «самооборони» Криму] не долікувашись», – повідомив адвокат.

Полозов зазначив, що остаточне рішення за позовом Соловйова суд буде приймати одночасно з винесенням вироку Чийгозу.

Пізніше був допитаний свідок захисту Саітаблаєв Рефат Аріфовіч. Саітаблаєв показав, що дізнався про проведення мітингу з сюжету телеканалу АТР, також увечері 25 лютого йому зателефонував заступник голови Меджлісу Заур Смирнов, який повідомив про мітинг біля Верховної Ради АРК.

«Свідок показав, що в ранкові години, перед будівлею Верховної Ради АРК виступав голова Меджлісу Рефат Чубаров. Поруч з ним був і Заур Смирнов і Лемар Юнусов і Ахтем Чийгоз», – розповів Полозов.

Саітаблаєв додав, що Заур Смирнов заспокоював мітингувальників.

На цьому допит було перервано. Суд продовжить роботу після обідньої перерви.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини