Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Портфель підприємця: поради та інструкції для бізнесу – 3

8 / 09 / 2016

Будь-який бізнес починається з чиєїсь мрії, ідеї. Ідея – дуже важливий компонент успіху майбутнього проекту. Однак мова бізнесу – це мова грошей, і будь-який, самий творчий задум, повинен бути «оцифрований». Для успішної реалізації проекту він повинен мати чіткий, конкретний і грамотно складений бізнес-план.

Яка структура бізнес-плану і в чому полягають основні принципи планування? Читайте у третій інструкції «Від ідеї до цифр: як скласти бізнес-план» нижче або завантажуйте ТУТ.

Підтримка самозайнятості ВПО виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини