Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Порошенко закликав посилити санкції проти РФ у відповідь на провокації в Криму

17 / 08 / 2016

Після телефонної розмови з президентом Європейської Ради Дональдом Туском Петро Порошенко наголосив на розширенні поля діяльності місії ОБСЄ, у тому числі на території Криму, та розгортанні озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент України відзначив важливість рішучого реагування ЄС на російські провокації та штучне нагнітання напруженості.

“Після останніх подій в Криму не має бути жодних ілюзій щодо намірів Російської Федерації. Санкції та їх посилення – це дієвий механізм впливу”, – наголосив Петро Порошенко.

Президент Європейської Ради надав високу оцінку діям Петра Порошенка та виваженій позиції української сторони, яка не піддається на підступні провокації Росії у Криму.

У свою чергу Дональд Туск підтвердив принципову позицію щодо збереження санкцій Європейського Союзу та запевнив у беззаперечній підтримці України з боку ЄС.

“Ми твердо залишаємося на позиції підтримки суверенітету та територіальної цілісності України”, – підкреслив очільник Європейської Ради.

Нагадаємо, очільник Ради Європи назвав версію Російської Федерації щодо провокацій в Криму неправдоподібною.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини