Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Порошенко хоче припинити вантажне сполучення і товарообіг з Кримом

23 / 11 / 2015

Президент України Петро Порошенко звернувся до прем’єр-міністра України з листом, в якому запропонував проаналізувати питання щодо припинення вантажного транспортного сполучення та товарообігу з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та підготовки проекту відповідного рішення.

Про це йдеться у листі Порошенка до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка від 4 листопада, повідомляє прес-служба голови держави.

У листі пропонується невідкладно утворити робочу групу для аналізу цього питання.

Порошенко також пропонує до прийняття урядом рішення забезпечити тимчасове припинення вантажного автомобільного й залізничного сполучення з Кримом в обидва напрями.

Президент наголошує, що одним із пріоритетних завдань органів державної влади на сьогодні є визначення моделі подальших відносин України з тимчасово окупованою територією АР Крим.

«Останнім часом суттєво загострилося протистояння між громадськими активістами та окупаційною владою Криму. Порушено низку кримінальних справ проти ініціаторів торговельної блокади Криму. Ініціатори безстрокової акції блокування поставок українських товарів на Кримський півострів, яка розпочалася 20 вересня поточного року, вимагають повністю припинити торговельні відносини з окупованою територією», – аргументує у листі глава держави необхідність припинення вантажного транспортного сполучення з АРК.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини