Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Полозов закликав світову спільноту докласти максимум зусиль для розголосу «справи Умерова»

27 / 09 / 2017

Адвокат Микола Полозов закликав світову спільноту докласти максимум зусиль для розголосу «справи Умерова» і тиснути на центр прийняття репресивних рішень, який знаходяться не в кримських судах, а в Кремлі. Про це адвокат заявив на прес-конференції в Києві 27 вересня.

Адвокат розповів, що суддя, який засудив Ільмі Умерова – це колишній український суддя, який переметнувся на бік російської влади, назвавши його, додатково мотивованим виносити жорстокі рішення, для того, щоб вислужитися перед владою.

Адвокат Марк Фейгін по відеозв’язку з Сімферополя заявив, що позиція захисту взагалі не була взята судом до уваги, всі доводи, а це був великий пласт процесуальних документів, не були відображені у вироку.

«Він [вирок] не вступає в законну силу, поки не буде розглянуто апеляцію, коли станеться [розгляд апеляції] – невідомо. Ми подамо протягом 10 днів скаргу, спочатку коротку, потім розширену, і дізнаємося, може протягом місяця, коли може бути призначений розгляд апеляції у Верховному суді Криму», – повідомив Марк Фейгін.

Ільмі Умеров також приєднався до прес-конференції по відеозв’язку. Він розповів, що у окупаційної влади одна мета – змусити незгодних з анексією жителів Криму замовкнути, так як змусити полюбити себе вони вже не можуть.

 «Що стосується вироку, то я очікував такого, просто на тлі, що прокурор просив умовний термін, трошки несподівано прозвучало «два роки колонії», але я думаю – нічого страшного, два роки пролетить, а за ці два роки від окупаційного режиму в Криму нічого не залишиться», – заявив Ільмі Умеров.

Сьогодні, 27 вересня, підконтрольний Росії Сімферопольський районний суд виніс вирок у справі Ільмі Умерова. Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу засудили до 2 років позбавлення волі в колонії поселенні і 2 років заборони на суспільну діяльність. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини