Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Полозов: слідство у «справі Чийгоза» вели тенденційно і однобоко

15 / 02 / 2017

Сьогодні, 15 лютого, у Верховному суді Криму пройшло 80-е судове засідання у «справі Ахтема Чийгоза». На засіданні продовжили досліджувати відеоматеріали, про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Микола Полозов.

«Передивились близько 20 відеороликів, ні на одному з них не побачили Ахтема Чийгоза», – зазначив Полозов.

За словами адвоката, досліджені відеоматеріали говорять про те, що «ополченці, яких на мітинг привів [російський голова Криму Сергій] Аксьонов переслідували лише одну мету: здійснювати правопорушення щодо українських мітингувальників».

«Другий висновок – це, те, що слідство велося тенденційно і однобоко. Ніхто не прагнув встановити істину. Вибрали конкретну людину – Ахтема Чийгоза і абсолютно невмотивовано пред’явили йому звинувачення. При цьому слідство навіть не спромоглося прибрати зовсім компрометуючі матеріали. Це говорить про вкрай низьку якість слідства. Справу фабрикували на коліні не піклуючись про наслідки», – пояснив Полозов.

На попередньому судовому засіданні у «справі Ахтема Чийгоза» допитували засекреченого свідка. Тоді Полозов заявив, що свідок плутається у своїх свідченнях. Раніше у «справі Чийгоза» в якості свідка з боку звинувачення виступив Сергій Аксьонов. Він також не зміг повідомити нічого конкретного про роль заступника голови Меджлісу в організації масових заворушень на мітингу 26 лютого 2014 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини