Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язню Рустему Таїрову продовжили арешт до січня. Йому не надають медичної допомоги в СІЗО

7 / 10 / 2021

7 жовтня підконтрольний Росії Ленінський районний суд окупованого Севастополя продовжив арешт фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Рустему Таїрову до 11 січня 2022 року.

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката політв’язня Сіяра Паніча.

«Севдіє Таїрова, дочка підсудного, розповіла, що у батька є скарги на болі в зубах, але його заява про допуск лікаря вже протягом 2 тижнів не розглядається адміністрацією установи», — розповів «Кримській солідарності» Сіяр Паніч.

Захист кримського татарина просив «суд» замінити йому утримання під вартою в СІЗО домашнім арештом. Однак це клопотання було проігнороване.

Нагадаємо, Рустема Таїрова російські силовики затримали 17 серпня 2021 року. Того ж дня під час масових обшуків в Криму також затримали Завура Абдуллаєва, Джеббара Бекірова, Рустема Мурасова та імама Раїфа Февзієва.

Кримських татар обвинуватили у причетності до забороненої в РФ і в Криму (але легальної в Україні і в більшості країн світу) ісламської організації «Хізб ут-Тахрір» (по ст 205. КК РФ).

На цей момент окупаційні суди в Сімферополі та Севастополі уже продовжили до січня 2022 року арешт усім фігурантам цієї справи, крім Джеббара Бекірова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини