Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язню Рустему Сейтхалілову продовжили арешт до січня 2021 року

8 / 12 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на дружину в’язня Ельзару Сейтхалілову.

Саму Ельзару, а також інших його родичів і ЗМІ на засідання не пустили, оскільки суд проходив в закритому режимі.

«Адвокат сказав, що продовжили з 15 грудня до 6 січня, це 21 день ще. Камери (СІЗО Сімферополя — ред.) перебувають в дуже поганому стані — дуже багато клопів. Постійні укуси на тілі, свербіж. Крім цього, він скаржиться на безперервні головні болі, які в положенні лежачи посилюються», — розповіла Ельзара Сейтхалілова.

За її словами, Рустем неодноразово подавав заяву до медсанчастини СІЗО з проханням обстежити його, але відповіді на запит не отримав.

«Нічого не проводилося. Його нікуди не вивозили і не оглядали. Нещодавно він перехворів, у нього була температура, набряк в горлі. Кожен день він писав заяви, викликав лікарів і просив. Але ніхто до нього так і не прийшов», — сказала Ельзара Сейтхалілова.

Нагадаємо, 27 березня 2019 року російські силовики провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, в тому числі активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність». Всього було затримано 24 активістИ (в тому числі Рустем Сейтхалілов) за обвинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважає екстремістською.

Детальніше про обшуки 27 березня 2019 року читайте в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини