Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язню Олегу Приходьку продовжено арешт на 3 місяці

3 / 12 / 2020

Про це QirimInfo повідомив його адвокат Назім Шейхмамбетов.

Під час судового засідання були представлені докази з боку захисту.

«Нагадаємо, Олега Аркадійовича обвинувачують в підготовці вибуху біля консульства РФ у Львові. Як докази були представлені SMS-повідомлення та дзвінки з абонентом, що використовує номер українського мобільного оператора. Захист представив докази того, що цей абонент знаходився в зоні дії вишки цього оператора, розташованої в селі Чонгар Херсонської області. Також захист представив докази того, що в Джанкойському районі Криму ловить сигнал цього оператора і що на території Криму можливо здійснювати дзвінки і писати повідомлення за допомогою українського мобільного оператора. Тобто людина, яка нібито телефонувала Олегу Аркадійовичу і нібито обговорювала з ним теракт, могла знаходитися в Криму. Крім того, ми представили в якості доказів скріншоти з Фейсбуку з оголошеннями про продаж сім-карт українських операторів в Криму», — сказав Назим Шейхмамбетов.

За словами адвоката, зараз Олег Приходько почувається задовільно, скарг на здоров’я у нього немає. Проблем зі слухом, що були виникли у нього в листопаді, вже немає.

Нагадаємо, 10 жовтня 2019 року підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя визначив проукраїнському активістові Олегу Приходьку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Приходька обвинуватили відразу за двома статтями КК РФ — ст. 205 («Підготовка терористичного акту») і ст.223.1. («Незаконне виготовлення вибухових речовин, незаконні виготовлення, переробка або ремонт вибухових пристроїв»). За версією російської влади, активіст нібито готував теракт в Генконсульстві РФ у Львові і в адміністрації м Саки.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини