Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язня Вадима Бектемірова доставлено на примусову психіатричну експертизу

21 / 08 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Марлена Халыкова, який 20 серпня выдвыдав Бектемірова в психіатричній лікарні.

«Дуже просив книги і газети знайти спосіб передати, відчуває дефіцит інформації в лікарні. Просив передати рідним — не переживати за нього. Подякував народ за те, що його підтримує. І просив підтримувати його й надалі», — розповів адвокат.

Нагадаємо, вранці 7 липня в різних районах Криму відбулися обшуки, після яких були затримані Олександр Сізіков, Сейран Хайретдінов, Еміль Зіядінов, Ісмет Ібрагімов, Алім Суф’янов, Вадим Бектеміров і Зекір’я Муратов. Окупанти шукали «заборонену» літературу. Обшуки проходили зі значними порушеннями. 

8 липня підконтрольний РФ Київський районний суд Сімферополя обрав запобіжний захід для шістьох затриманих у вигляді утримання під вартою до 2 вересня 2020 року. Олександр Сізіков за медичними показаннями відправлений під домашній арешт.

Всіх затриманих обвинувачують у причетності до забороненої в Росії, але легальної в Україні організації «Хізб ут-Тахрір».

Детальніше про обшуки 7 липня читайте в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини