Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язня Нарімана Мемедемінова етапували в колонію-поселення

4 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката в’язня Еміля Курбедінова.

«За наявною у нас інформацією, його етаповано в одну з колоній-поселень Ростовської області. Точну адресу я повідомлю громадськості пізніше», — розповів адвокат.

Нагадаємо, раніше Еміль Курбедінов повідомив QirimInfo про те, що він подав до Кіровського районного суду Ростова-на-Дону заяву про умовно-дострокове звільнення свого підзахисного. Однак тепер, через етапування Нарімана Мемедемінова необхідно зробити це повторно, оскільки змінилася адреса його фактичного місцезнаходження.

«Щойно ми встановимо точну адресу, відразу ж направимо в суд, за місцем знаходження цієї колонії, ще одну заява про умовно-дострокове звільнення», — розповів «Кримської солідарності» Еміль Курбедінов.

Як ми повідомляли раніше, 14 травня Військовий апеляційний суд Власіхи і Московської області залишив в силі вирок кримському громадянському журналісту Наріманом Мемедемінову.

Наріман Мемедемінов був затриманий російськими силовиками 22 березня 2018 року. Йому висунули звинувачення по ч.2 ст. 205 Кримінального кодексу Росії ( «Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, вчинені з використанням мережі Інтернет»). У жовтні 2019 громадянського журналіста засудили на 2,5 роки позбавлення волі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини