Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язня Мусліма Алієва тримають у підвалі СІЗО за його відмову брати участь в російському референдумі

14 / 07 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Едема Семедляєва, який відвідав в’язня 7 липня.

«Він розповів про умови утримання. Він сидить в підвальному приміщенні, де немає вікон, точніше вікно є, але воно повністю заварено. Внаслідок цього дуже спекотно, повітря свіже не надходить, тримають його удвох з ще однією людиною», — розповів Семедляев.

За словами політв’язня Алієва, умови утримання помінялися після того як він відмовився брати участь в голосуванні за поправки до конституції РФ.

«Він розцінює це як тиск на нього через те, що він не голосував. До цього приїжджав до нього генконсул України — Тарас Малишевський і його помістили в більш-менш нормальні умови, де і камера була хороша, і вікно було», — сказав адвокат.

Після візиту консула через декілька днів Алієваго помістили в камеру з гіршими умовами. Захист планує оскаржити дії адміністрації з приводу умов утримання.

Муслім Алієв перебуває під вартою з 11.02.2016. Його засудили до 19 років ув’язнення, з обмеженням свободи на 1 рік. За версією слідства, він організував осередок визнаної терористичною в РФ організації «Хізб ут-Тахрір» (в Україні легальна) і нібито готувався до насильницького захоплення влади організованою групою за попередньою змовою.

Докладніше про те, як російська влада примушувала політв’язнів брати участь в голосуванні за поправки до конституції РФ читайте в нашому матеріалі

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини