Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язня Джеміля Гафарова перевели в СІЗО з тюремної лікарні

12 / 08 / 2021

Фігуранта другої Сімферопольської групи «справи Хізб ут-Тахрір» Джеміля Гафарова перевели в СІЗО з тюремної лікарні, де він провів 2 місяці.

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Еміля Курбедінова. Він відвідав політв’язня в СІЗО-5 Ростова-на-Дону 11 серпня.

«Разом вони докладно обговорили умови утримання. Здоров’я у підсудного в задовільному стані, без поліпшень. Належної медичної допомоги він досі не отримує, як і в лікарні. Джеміль Гафаров зараз знаходиться в камері на трьох людей із ще одним мусульманином. У кожного є спальне місце. Політв’язень зазначив, що перебувати тут набагато краще, ніж в Сімферопольському ізоляторі», — передає слова захисника «Кримська солідарність».

Також політв’язень через адвоката передав подяку всім, хто пише йому листи, а також консульству України в Ростові-на-Дону за матеріальну підтримку.

«Морально він в абсолютно хорошому стані», — повідомляє Еміль Курбедінов.

Нагадаємо, 10 червня 2021 року політв’язень Джеміль Гафаров переніс інфаркт і був госпіталізований в ростовську Міжобласну туберкульозну лікарню №19.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини