Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язнів Муратова та Бектемірова засудили до 11 років колонії

11 / 02 / 2022

Кримських політв’язнів Зекір’ю Муратова та Вадима Бектемірова засудили до 11 років і 6 місяців та 11 років (відповідно) позбавлення волі в колонії суворого режиму. Таке рішення ухвалив Російський Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону.

Про це повідомляє «Кримська солідарність» із посиланням на адвокатів.

Зекірʼя Муратов переконаний, що держава його переслідує за інакодумство та активну громадянську позицію, заявила адвокат політв’язня Еміне Авамільова.

Політв’язень має третю групу інвалідності. Він має низку захворювань опорно-рухового апарату, а також хронічні захворювання у вигляді гіпертонії та стенокардії.

Вадим Бектеміров у своєму останньому слові заявив, що не очікував виправдувального вироку.

«Він не визнавав вину в тих ярликах, які йому навішують… Ми довели, що це була провокація ФСБ, що всі секретні свідки — це агенти ФСБ, кочують із справи у справу. Все це було доведено суду, але рішення ухвалено», – сказав адвокат Бектемірова Еміль Курбедінов.

Зекір’я Муратов та Вадим Бектеміров — фігуранти «справи Хізб ут-Тахрір». Їх затримали 7 липня 2020 року після масових обшуків та затримань у Криму. Їх звинуватили за ст. 205.5 КК РФ (Організація діяльності терористичної організації та участь у діяльності такої організації).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини