Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язень Олег Приходько пригрозив порізати собі вени, якщо йому в СІЗО не передадуть посилку з ліками

1 / 10 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

«Я вимагаю дати мені мої речі! Всі мої скарги підуть в європейський суд через моїх адвокатів! Якщо протягом тижня мені не дадуть ліки, я вени вскрию, обіцяю!» — цитує слова Приходька «Кримська солідарність».

Політв’язень також поскаржився на погіршення умов утримання. За словами кримчанина, його перевели в маленьку камеру.

Саме засідання у справі Приходька було перенесено через відпустку прокурора. Наступне засідання суду призначене на 15 жовтня.

Як ми писали раніше, Олегу Приходьку, який через хворобу повинен регулярно приймати ліки, з початку вересня не передають посилку з медикаментами від рідних.

Пізніше, російський суд, після клопотання адвоката Назіма Шейхмамбетова, зобов’язав адміністрацію СІЗО передати посилку з ліками для Олега Приходька, однак цього поки не відбулося.

Нагадаємо, 10 жовтня 2019 року підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя визначив проукраїнському активістові Олегу Приходьку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Приходька обвинуватили відразу за двома статтями КК РФ — ст. 205 ( «Підготовка терористичного акту») і ст.223.1. («Незаконне виготовлення вибухових речовин, незаконні виготовлення, переробка або ремонт вибухових пристроїв»). За версією російської влади, активіст нібито готував теракт в Генконсульстві РФ у Львові і в адміністрації м Саки.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини