Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язень Бекіров має намір оголосити голодування – адвокат

2 / 05 / 2019

Адвокат Бекірова Іслям Веліляєв заявляє:

Підставою до цього стало різке погіршення здоров’я Едем ага Бекірова. До цього призвела неправомірна поведінка співробітників СІЗО. Так, протягом понад 10-ти днів, співробітники медичної частини СІЗО вводять Бекірову ін’єкції інсуліну, не вимірюючи рівень цукру в його крові (!!!). Родичі неодноразово намагалися передати експрес-тести для вимірювання цукру, втім співробітники медчастини не приймають їх під різними приводами. Це може призвести до незворотніх наслідків, аж до смерті. Під час моєї останньої зустрічі з Едем ага, на його обличчі був набряк, і воно було вкрите бурими плямами. Йому важко пересуватися, його мучить задуха, постійні болі у лівій частині грудей.

Адвокат закликав усіх, хто має можливість, повпливати на ситуацію. Він вважає, що підірване здоров’я Едема Бекірова не витримає голодування.

«Я зі свого боку, від імені свого підзахисного, звертаюся до всіх, хто може повпливати на події – надати посильну допомогу якомога швидшому вирішенню цієї проблеми, зупинити неправомірні дії співробітників СІЗО №1 у Сімферополі, які дорівнюються до тортур та знущань. Едем ага Бекіров голодування не витримає», – резюмує адвокат.

Напередодні QirimInfo повідомляв, що Едем Бекіров понад тиждень не отримує медикаментів, і у нього зростає небезпека цукрової коми.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини