Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Поліція з п'яним понятим: у кореспондента «Кримської солідарності» провели обшук (доповнено)

25 / 05 / 2021

Про це він розповів QirimInfo.

За словами кореспондента, обшук проводили на тій підставі, що Аджикелямов нібито перебуває в якійсь поліцейській «розробці».

«Обшук почався після 8:00. Я відвіз дітей в школу і тільки зайшов в будинок, до мене стали стукати в двері співробітники поліції. Вони зачитали постанову Совєтського райсуду про те, що я нібито перебуваю в “розробці”. Вони зайшли в будинок і пішли по кімнатах. Вони нічого не знайшли. З ними були поняті. Я попросив одного з них зняти маску, щоб подивитися хто це, місцевий чи ні. Він зняв маску і від нього пішов сильний перегар. Я кажу: “Він же п’яний!”. На що співробітники поліції посміхнулися», —розповів Зідан Аджикелямов.

(фото: «Кримська солідарність»)

За його словами, силовики оточили його двір, оглянули будинок, сарай, сам двір і нічого не вилучили.

Після складання протоколу, який Аджикелямов відмовився підписувати без адвоката, силовики поїхали. Через відмову кореспондента підписувати документ, копію протоколу йому не вручили.

Після цього, розповів Аджикелямов, слідчий цікавився чи знає журналіст про місцезнаходження двох дітей убитого 11 травня російськими силовиками Набі Рахімова, яких поліція нібито шукає. Аджикелямов сказав, що не знає.

Також він додав, що за кілька днів до обшуку за будинком Аджикелямова стежили невідомі.

«Біля мого будинку патрулювали машини цивільні. Безумовно якесь стеження йшло. 2-3 дні це тривало. Один день вони приїхали о 21.00 і до 7.30 стояли спочатку 4 машини, потім 2. Явно видно було, що вони були повернені в мою сторону. Я навіть до однієї з них підійшов і запитав: “Що трапилося? Тут машини зазвичай не стоять”. Вони сказали, що нічого не сталося. Вони не представлялися. І сусіди бачили, як біля мого будинку вночі машини зупинялися. У нас селище маленьке — відразу видно чужу машину», — розповів Зідан Аджикелямов.

Нагадаємо, 11 травня російські силовики провели три обшуки в будинках кримських мусульман. Під час одного з них був застрелений громадянин Узбекистану Набі (Аюб) Рахімов, який нібито чинив озброєний опір. Сім’ю вбитого російська влада Криму ухвалила депортувати в Узбекистан.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини