Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Початок опалювального сезону в Криму зірваний

6 / 11 / 2015

Російський голова Криму Сергій Аксьонов на зустрічі з міністром ЖКГ Криму Сергієм Ждановим заявив, що в Криму без опалення залишається понад 200 будинків, повідомляється на сайті «уряду» Криму.

«Найбільша кількість повідомлень надходить з Бахчисарайського, Білогірського, Джанкойського, Кіровського, Красноперекопського, Ленінського, Сімферопольського району, а також з Євпаторії, Сімферополя, Феодосії, Ялти. По об’єктах соціальної сфери без тепла залишаються 23 об’єкти, по житловому фонду — 213 будинків», — повідомив Аксьонов.

Жданов уточнив, що на сьогоднішній день в Криму не працюють 23 котельні, з них 9 мають опалювати навчальні заклади, 4 — подавати тепло в дитячі садки. В одному тільки Сімферополі 10 навчальних закладів не опалюються в належному режимі.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини