Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Побитого раніше севастопольця Мовенка звинуватили в екстремізмі

7 / 04 / 2017

Кримчанинові Ігорю Мовенку пред’явили звинувачення за ч.2 ст.280 КК РФ (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності), йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

За інформацією правозахисників Мовенко знаходиться під підпискою про невиїзд.

«Кримінальну справу стосовно Ігоря Мовенка порушили за коментар, який він написав у групі «Крим-Україна» в соціальній мережі Вконтакте. Коментар був написаний влітку 2016 року і висловлював проукраїнську позицію Мовенка», – повідомляють правозахисники.

Нагадаємо, 16 грудня 2016 року, в Севастополі співробітники ФСБ затримали Ігоря Мовенка. Силовики приїхали до Мовенка на роботу, де його заарештували і повезли додому для проведення обшуку.

У вересні 2016 року активіст був побитий, імовірно представником правоохоронних органів, в центрі міста за розміщену на велосипедній рамі символіку батальйону «Азов». Незважаючи на це Мовенка звинуватили в порушенні статті 20.3. Адмінкодексу РФ «Пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки». Суд оштрафував його на дві тисячі рублів. Кримінальну справу проти нападника так і не порушили.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини