Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

По «справі Чийгоза» допитали чергових свідків захисту

11 / 05 / 2017

Сьогодні в ході першої половини 112 судового засідання по «справі Чийгоза» були допитані двоє свідків захисту. Про це у відеозверненні на Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Першим свідком звинувачення був допитаний Русфет Халілов. Свідок Халілов дізнався про мітинг з сюжету телеканалу АТР. Вранці 26 лютого він прибув до будівлі Верховної Ради АРК, де бачив Ахтема Чийгоза. Свідок не бачив, щоб Ахтем Чийгоз здійснював будь-які протиправні дії.

Халілов зазначив, що проросійські мітингувальники вели себе агресивно.

Другим свідком був допитаний Едем Мустафаєв. Він приїхав 26 лютого в Сімферополь разом з літнім батьком.

«Батько свідка теж був там. Його посадив на плечі один молодий чоловік. Раніше свідки звинувачення говорили про те, що бачили літнього кримського татарина, який сидів на плечах. Деякі говорили, що це був Мустафа Джемілєв, але ось сьогодні нам вдалося з’ясувати, що це був батько Ейдена Мустафаєва Мустафаєв Сейтумет», – розповів Полозов.

Мустафаєв бачив на мітингу Ахтема Чийгоза, який намагався заспокоїти проукраїнських мітингувальників.

«В середині дня, близько години, він побачив, що до проросійських мітингувальників приєднується велика колона – кілька сотень людей, які йдуть один за одним, поклавши ліву руку на плечі попереднім, організовано, і після цього почалася тиснява, при чому тиснява почалася з боку проросійських мітингувальників», – повідомив адвокат.

Залишаючи мітинг, свідок бачив, як в правій частині внутрішнього двору хтось палив багаття, проте присутній полковник поліції жодним чином не реагував на те, що відбувається.

Після обідньої перерви буде допитаний третій свідок захисту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини