Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Платити доведеться: “Верховний суд Криму” залишив в силі рішення про штраф активістки Ірини Копилової

1 / 02 / 2022

Так званий “Верховний суд Криму” відхилив апеляційну скаргу на штраф у розмірі 10 тисяч рублів, поданий громадською активісткою, учасницею стихійних зборів біля будівлі ФСБ у Сімферополі 4 вересня Ірини Копилової.

Про це Qiriminfo повідомили кримські активісти.

За словами Копилової під час засідання суддя Тимошенко задовольнила лише одне клопотання про допуск до засідання захисника.

“Мою скаргу на винесення мені штрафу суддя не задовольнила та залишила рішення суду першої інстанції в силі. Під час засідання я заявляла клопотання про виклик у засідання свідків, осіб, які складали протокол, а також прокурора – всі мої клопотання були відхилені. Суддя за пару хвилин у дорадчій підготувала рішення та зачитала його”, – розповіла сама Ірина Копилова.

Нагадаємо 4 вересня біля «УФСБ Криму» в Сімферополі. затримали більше 50 активістів з різних куточків Криму, які приїхали туди, аби дізнатися долю затриманих 3-4 вересня кримських татар. Всього того дня російська поліція склала 58 протоколів про адміністративні порушення. Увечері 4 вересня майже всіх затриманих біля будівлі ФСБ відпустили. Але пізніше до деяких з них стали приходити поліцейські і викликати до себе у відділення, з’ясовуючи, хто був «організатором» зборів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини