Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Півроку з дня викрадення Ібрагімова. Інтерв'ю з батьком Ервіна

23 / 11 / 2016

Завтра, 24 листопада, буде рівно шість місяців, з того дня, як в окупованому Криму викрали члена виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. За цей час слідчі не змогли повідомити рідним Ервіна практично нічого. Більше того справу передали з Бахчисарайського слідчого управління в Сімферопольське. А це означає, що його будуть розглядати по-новому. Тим часом близькі Ібрагімова намагаються проводити розслідування своїми силами.

У лютому наступного року, на 111-ї сесії робочої групи ООН з насильницьких недобровільних зникнень буде розглядатися випадок викрадення Ібрагімова.

У Києві минулого тижня міжнародна правозахисна організація Amnesty International стартувала зі своєю щорічною всесвітньою кампанією з написання листів на захист конкретних осіб, чиї права порушені, і в знак солідарності з ними.

В цьому році героєм марафону став Ервін Ібрагімов. Крім того, в кінці кожного місяця активісти проводять акцію під посольством Росії в Києві, з вимогою знайти і звільнити безвісти зниклих людей в Криму.

На початку листопада батько Ервіна, відвідав засідання виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар в Києві. Тоді було зачитано звернення Умера Ібрагімова, а члени ВККТ запланували розглянути концепцію всесвітньої кампанії під гаслом «Де Ервін?».

Тоді QirimInfo поговорили з Умером Ібрагімовим про хід розслідування, підтримку людей, та щоденну надію на те, що Ервін знайдеться.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті