Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Підрив електроопор може залишити без світла Крим та частину південних областей

21 / 11 / 2015

В Криму можливі відключення електропостачання через пошкодження опор в Херсонській області України, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики Росії.

«У години вечірнього максимуму навантажень існує ризик обмеження електропостачання споживачів в Республіці Крим», — йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що на території півострова привели в готовність резервні джерела живлення. Зокрема включено шість газо-турбінних установок. На поточний момент відключень електрики в Криму немає.

Пошкодження також можуть залишити без світла 40% споживачів Херсонської та Миколаївської області, заявляють в «Укренерго».

«При відключенні всіх трьох ліній, які передають електроенергію з підстанції «Каховська» до Криму (Каховка – Титан, Каховська – Джанкой, Каховська – Островська), створюється ситуація, при якій схема підстанції стає вкрай ненадійною», — зазначають у держпідприємстві.

Нагадаємо, сьогодні вранці невідомі підірвали дві електроопори в Генічеському та Чаплинському районах Херсонської області. Активісти громадянської блокади Криму заперечують свою причетність до цієї події, однак мають намір блокувати ремонт пошкоджених електроопор.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини