Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Підрядники Керченського моста потрапили під санкції США

2 / 09 / 2016

Міністерство фінансів США розширило список компаній, які потрапили під санкції проти Росії. Під санкції Вашингтона, зокрема, потрапили російські компанії, які є підрядниками на будівництво Керченського моста в окупований Крим. Про це повідомляє «Новое Время» з посиланням міністерство фінансів США.

При цьому санкції щодо Мостотреста вступлять в силу з 1 жовтня. Ця компанія до 2015 року належала олігархам з РФ Ігорю та Аркадію Ротенбергу. Мостотрест на даний момент виступає субпідрядником Керченського моста.

СГМ-Мост це компанія, яка є генеральним підрядником зазначеного будівництва. Вона є «дочкою» компанії Стройгазмонтаж. Остання в свою чергу належить Аркадію Ротенбергу.

Крім того, під санкції США потрапило держпідприємство Управління федеральних автомобільних доріг Тамань. Останнє є формальним замовником будівництва моста.

Також в список санкцій потрапило Судноремонтне підприємство Зірочка (головний офіс в Северодвінську, з філією в Севастополі).

Нагадаємо, в липні Вашингтон розглядав відповідний законопроект, який передбачав посилення санкцій відносно Росії.

Джерела газети The Wall Street Journal повідомляли, що причиною додаткових санкцій відносно Росії з боку Білого дому є злом електронної пошти Демократичної партії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини