Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму залишив у силі штрафи активістам Караметову і Давлатову

28 / 09 / 2017

Сьогодні, 28 вересня, підконтрольний Росії Верховний суд Криму залишив без задоволення апеляційні скарги адвоката Едема Семедляєва на призначення штрафів двом кримськотатарським активістам Серверу Краметову і Ярікулу Давлатову. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Видання повідомляє, що «суддя» визнав дії співробітників російської поліції правомірними, а рішення суду першої інстанції обґрунтованим.

«Їм [Давлатову і Караметову] інкримінувалося участь в несанкціонованому мітингу, що є порушенням відповідно до статті 20.2 КоАП Росії. У Росії все стабільно, суди стабільні – апеляційні скарги наші не задоволені, жоден наш аргумент суддя не врахував», – розповів адвокат Едем Семедляєв.

Адвокат також зазначив, що активіст Караметов не зміг прийти на розгляд апеляції, оскільки знаходиться в лікарні. Активіст Давлатов сказав після засідання, що не визнає свою провину і рішення суду вважає незаконним.

Раніше повідомлялося, що Залізничний районний суд Сімферополя призначив покарання у вигляді 10 тисяч рублів штрафу 64-річному активістові Ярікулу Давлатову, затриманому за одиночний пікет на підтримку арештованого Сервера Караметова, в свою чергу, Залізничний суд Сімферополя засудив 76-річного кримськотатарського активіста Сервера Караметова до 10 діб адміністративного арешту за «опір співробітникам поліції» і оштрафував його на 10 тисяч рублів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини