Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Переселенці в Києві відвідали одну з пам'яток ЮНЕСКО

28 / 07 / 2017

Екскурсія проходила у соборі-музеї Софії Київської, що у ХІ столітті заснував київський князь Володимир Святославович. В одному місці можна побачити мистецтво того часу, свічення впливу релігії та політики, доторкнутись до історії.  

Як відомо, Софія Київська – одне з 100 чудес світу, яке охороняється ЮНЕСКО.  У Київської Русі собор був не лише головним духовним, культурним, а й політичним центром.

Декілька відгуків від учасників екскурсії:

“Вразили неймовірні розміри Оранти. Наскільки художники того часу могли створювати мозаїки зі шматків фарбованого скла та робити 20 відтінків синього. Були настінні фрески, що зберегли колір до цього часу. І це при тому, що раніше вони були на вулиці. Не думала, що похід в музей може так надихнути!” – ділиться враженнями  Марина з Луганська.

“У Києві я ще жодного разу не була в музеї. Тут так цікаво. Сучасний молодий екскурсовод вів екскурсію гарною українською мовою. Приємно було слухати. На території багато виставок. Шкода тільки не можна фотографувати всередині храму”, – коментує Катерина з Донецька.

“Сподобався макет стародавнього Києва з підсвічуванням. Виявляється, у 11-12 столітті в Києві проживало близько 50 тисяч людей. І це було більше, ніж у Парижі того часу.  Після екскурсії цікавило питання “Хто ж пограбував саркофаг Ярослава Мудрого?” – розповідає Анна з Донецька.

Основна ідея заходу – надихнути людей на пошуки нових улюблених місць у Києві та заохотити їх до вивчення історії міста.
Основна ідея заходу – надихнути людей на пошуки нових улюблених місць у Києві та заохотити їх до вивчення історії міста.

 

Дякуємо адміністрації Софії Київської за надану можливість. Також окрема подяка провідному науковому співробітнику Ігорю Хаткіну за проведення екскурсії та волонтерці Олені Білоус за фото.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини