Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Перед затриманням російські силовики вдарили кримчанина і забрали з дому 13 тис. доларів

12 / 10 / 2016

У Криму Рустема Ісмаїлова, якого затримали в середу, 12 жовтня, російські силовики під час обшуку вдарили і не давали зателефонувати адвокату. Про це розповіла дружина затриманого, Фатіма Ісмаїлова, передають Крим.Реалії.

За словами Ісмаїлової, о 6 годині ранку до них у будинок увірвалися озброєні люди в масках.

«Вони відразу повалили чоловіка на підлогу, вдарили і наділи наручники. Не представилися і ніякі права не зачитували. Потім почали говорити, щоб ми мовчали і не робили зайвих рухів, поки буде проходити слідчий обшук», – сказала Фатіма Ісмаїлова.

За її словами, Рустема Ісмаїлова змушували підписувати постанову на обшук і не давали молитися.

«На час обшуку у нас забрали мобільні телефони і не дозволяли зателефонувати адвокату, хоча це належить за російським законодавством. Все колупали, все дивилися, копалися в нижній білизні, піднімали меблі і килими», – розповіла дружина затриманого.

Фатіма Ісмаїлова додала, що в ході обшуку правоохоронці вилучили комп’ютер, принтер, сканер, два планшета, мобільний телефон і 13 тисяч доларів.

«Це були гроші брата чоловіка, який отримав кошти від продажу будинку і залишив у нас на зберігання. У нас троє дітей, вони дуже злякалися, коли увірвалися озброєні люди. Один з них підійшов до моєї доньки і почав щось говорити. Я не чула, про що була розмова, але відразу забрала дочку до себе», – додала дружина затриманого.

Нагадаємо, сьогодні в Криму пройшли обшуки в будинках і затримання кримських татар.

Вибір редакції

Ще Новини