Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Паломники з Криму не постраждали у тисняві в Саудівській Аравії

24 / 09 / 2015

Паломників з Криму немає серед постраждалих в тисняві, що сталася у священному місті Міна, розташованому в декількох кілометрах від Мекки. Про це повідомляє видання «Новини Криму».

Муфтій Духовного управління мусульман України (УММА) Саїд Ісмагілов розповів, що з материкової частини України в хадж відправилася група з 75 паломників, серед них постраждалих немає.

 «Ми розмовляли по телефону з керівником української делегації. Ті паломники, 75 чоловік, які поїхали з України, всі живі і здорові. Вони пройшли це місце раніше, ніж почалася тиснява», – сказав Ісмагілов.

Як повідомили в прес-службі Духовного управління мусульман Криму, паломники, які виїхали з півострова, теж не постраждали.

Керівник кримської групи паломників Артур Решитов зазначив, що мусульмани з Криму проживають у наметовому містечку в долині Міна.

«Мусульмани передають привіт своїм рідним і близьким, просять, щоб ті за них не переживали, у них все добре», – сказав він.

За останніми даними, кількість людей, постраждалих в результаті тисняви, досягло 453 чоловік. Рятувальна операція триває.

Загиблі та постраждалі – учасники хаджу, який здійснюють мусульмани-паломники. Трагедія сталася в день мусульманського свята Курбан-байрам (або Ід аль-Адха).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини