Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Окупанти знову увірвалися до будинків кримськотатарських активістів

2 / 05 / 2019

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял повідомив про два обшуки в будинках кримськотатарських активістів Ролана Османова в с. Урожайне і Длявера Бекірова в с. Живописне.

Ролан Османов розповів, що «огляд» почався о 6 ранку. Літній матері Османова стало погано, їй викликали швидку допомогу.
Османов повідомив, що «увірвалися з автоматами, пред’явили постанову на огляд». За словами активіста, шукали наркотики. За півтори години силовики завершили так званий огляд.
«Коротше це все репресії», – резюмував Ролан Османов.

За словами Длявера Бекіров силовики приїхали о 6 ранку зі своїми понятими. «Проводили якісь оперативно-розшукові заходи». Про причини вторгнення в житло нічого не повідомили. Обшук у Гафарова завершено.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини