Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупанти в Криму готуються до призовної кампанії в квітні

27 / 03 / 2022

Кримчани вже отримують повістки в армію Росії в рамках “традиційної призовної кампанії”, повідомляють у ППУ АРК. Підконтрольна Росії адміністрація чекає указу президента РФ. 

На 29 березня заплановано проведення інструкторсько-методичних зборів із головами призовних комісій, військовими комісарами районів та іншими посадовими особами та персоналом (лікарями, зокрема), які залучені до призовної кампанії.

Чоловіки призовного віку намагаються виїхати з Кримського півострову.  Проте за інформацією української розвідки, Керченський міст заблокований зі сторони виїзду до РФ, а аеропорт не працює з початку “спеціальної операції” в Україні. 

“Кримчани, вимушено призвані в армію Росії, є жертвами збройного конфлікту і не підлягають кримінальному переслідуванню Україною”, – нагадують у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Дивіться також спеціальну інструкцію для українців з окупованих територій, що допоможе уникнути примусової мобілізації. А також підкаже як діяти, якщо Росія вже відправила їх воювати проти України:

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини