Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупаційній владі Криму дали «китайське попередження» по реалізації цільової програми

25 / 04 / 2016

Російський віце-прем’єр Дмитро Козак доручив окупаційній владі Криму усунути до 31 травня допущені раніше порушення плану-графіка реалізації федеральної цільової програми.

Як розповів російській газеті «Коммерсант» один з учасників наради, пан Козак у черговий раз «роздав гарячі пиріжки керівництву Криму і Севастополя» за зрив графіка програм ФЦП, затверджений ним ще 11 грудня минулого року.

За його словами, кількість заходів, проектні роботи з яких не розпочато, обчислюються сотнями. Так, станом на 5 квітня зі 222 об’єктів капбудівництва в Криму, 124 об’єкти мали фактичне відставання.

Співрозмовник газети пояснює це двома причинами: низькою якістю опрацювання документів і подорожчанням всіх об’єктів.

За його словами, оцінка одного з проектів була завищена в сім разів. «Зараз стає зрозуміло, що ФЦП тоді складалася фактично пальцем в небо <...> зараз програму більш-менш пропрацювали і зрозуміли, що за ці гроші все будівництво реалізувати неможливо», — розповів учасник засідання.

Нагадаємо, «влада» Криму вже не перший раз зриває терміни реалізації російської федеральної цільової програми. За словами співрозмовника газети, у поставлені Козаком терміни «треба вписуватися будь-якими способами, в іншому випадку буде зовсім біда».

Відповідні доручення отримали російський голова Криму Сергій Аксьонов, його заступник Олег Казурін, російський губернатор Севастополя Сергій Меняйло та російський міністр фінансів Криму Антон Силуанов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини