Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Оголошено новий конкурс грантів для об’єднань людей з інвалідністю

26 / 05 / 2020

Цього року Фонд соціального захисту інвалідів у квітні опублікував умови конкурсу. Заявки будуть приймати до 30 червня 2020 року від громадських організацій осіб з інвалідністю. З повним текстом оголошення можете ознайомитись ТУТ.  Далі — знайомтесь із коротким резюме вимог до конкурсу. 

Види проектів, що можуть підтримати: довготривалі, комплексні, взаємопов’язані або одноразові (окремі) тренінги, курси, навчальні семінари, конференції, форуми, зустрічі у форматі засідань за круглим столом, навчальні, інформаційно-просвітницькі, організаційні та інші заходи, громадські експертизи та оцінювання рішень (проектів рішень) органів влади, адвокація, представництво і захист прав та інтересів осіб з інвалідністю, соціальні опитування, дослідження, організація надання послуг перекладу жестовою мовою, особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень послуг денного догляду, послуг фізичного супроводу особам з інвалідністю з порушенням зору, соціального супроводу при працевлаштуванні на робочому місці тощо.

Вимоги до громадських об’єднань: працювати понад 6 місяців, не бути в процесі закриття, відсутність порушень законодавства. До участі в конкурсі приймаються програми (проекти, заходи), як від всеукраїнських, так районних і місцевих організацій осіб з інвалідністю. 

Бюджет: до 500 000 грн. 15 %  –  від фінальної суми має бути внеском ГО. 

Для участі у конкурсі необхідно подати документи за формою, затвердженою наказом Фонду соціального захисту інвалідів від 30.04.20 №33:

  1. Заяву про участь;
  2. Опис програми;
  3. Листи підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі залучення їх до виконання (реалізації)  програми (проекту, заходів);
  4. Інформацію про діяльність ГО

Строки: заяви приймають до 30 червня 2020 року 

Довідки за електронною поштою: info@ispf.gov.ua

Завантажуйте документи для заявників: 

Презентація щодо конкурсу

Заява

Опис програми (проекту, заходу)

Кошторис витрат

Підсумковий звіт

Фінансовий звіт

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини