Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

ОБСЄ ухвалила резолюцію по Криму

4 / 07 / 2016

Політичний комітет ПА ОБСЄ ухвалив резолюцію, у якій було внесено поправки про посилення контролю за кордонами, про доступ міжнародних місій до всіх обєктів у ОРДЛО, Криму і Севастополі та про заклик до країн-учасниць продовжувати економічні та політичні санкції проти Росії до виконання міжнародних вимог та до закінчення незаконної окупації Криму. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив член української делегації в ПА, народний депутат Ігор Попов.

“Політичний комітет ПА ОБСЄ після дводенних дискусій прийняв основну резолюцію з усіма вигідними для України пунктами. Депутати, в тому числі, підтримали всі три мої поправки про посилення контролю за кордонами, про доступ міжнародних місій до всіх обєктів у ОРДЛО, Криму і Севастополі та про заклик до країн-учасниць продовжувати економічні та політичні санкції проти Росії до виконання міжнародних вимог та до закінчення незаконної окупації Криму”, – пише депутат фракції Радикальної партії Ігор Попов.

“Вдалося відстояти положення із закликом до проведення міжнародних миротворчих операцій в Україні, всі правильні редакції по малазійському Боїнгу, статусу Криму та повазі до територіальної цілісності”, – додав депутат.

За його словами, тепер на цю резолюцію будуть посилатися і в Радбезі ООН, і перед Нормандською четвіркою.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини