Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ОБСЄ ухвалила резолюцію по Криму

4 / 07 / 2016

Політичний комітет ПА ОБСЄ ухвалив резолюцію, у якій було внесено поправки про посилення контролю за кордонами, про доступ міжнародних місій до всіх обєктів у ОРДЛО, Криму і Севастополі та про заклик до країн-учасниць продовжувати економічні та політичні санкції проти Росії до виконання міжнародних вимог та до закінчення незаконної окупації Криму. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив член української делегації в ПА, народний депутат Ігор Попов.

“Політичний комітет ПА ОБСЄ після дводенних дискусій прийняв основну резолюцію з усіма вигідними для України пунктами. Депутати, в тому числі, підтримали всі три мої поправки про посилення контролю за кордонами, про доступ міжнародних місій до всіх обєктів у ОРДЛО, Криму і Севастополі та про заклик до країн-учасниць продовжувати економічні та політичні санкції проти Росії до виконання міжнародних вимог та до закінчення незаконної окупації Криму”, – пише депутат фракції Радикальної партії Ігор Попов.

“Вдалося відстояти положення із закликом до проведення міжнародних миротворчих операцій в Україні, всі правильні редакції по малазійському Боїнгу, статусу Криму та повазі до територіальної цілісності”, – додав депутат.

За його словами, тепер на цю резолюцію будуть посилатися і в Радбезі ООН, і перед Нормандською четвіркою.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини